Packshot

Jeśli szukasz specjalisty wykonującego profesjonalne zdjęcia produktowe to dobrze trafiłeś. Jestem fotografem z wieloletnim doświadczeniem, oferuję usługi fotograficzne, które wykonuję z najwyższą starannością. Dzięki dobrze zrobionym zdjęciom produktowym przedstawisz swoje produkty klientom, zachęcisz ich do sprawdzenia Twojej oferty a także umożliwisz im podjęcie decyzji zakupowej.

Dobrze wykonana fotografia produktowa przyciąga uwagę klienta, odpowiada na wiele z jego pytań, rozwiewa wątpliwości. Dobrze sfotografowany przedmiot to także mniej zwrotów czy sytuacji spornych z klientem. Ważne jest by na zdjęciu pokazać dokładnie produkt zachowując przy tym odwzorowanie jego kształtu, faktury i koloru. To bardzo ważne by klient mógł dobrze poznać Twoją ofertę.

Typowy packshot to zdjęcie przedstawiające produkt na idealnie białym tle. Taka forma skupia całą uwagę klienta na produkcie i pozwala poprawnie ocenić jego kolor. Oczywiście w razie potrzeby możliwe jest wykonanie zdjeć na dowolnym innym kolorze tła a także zdjeć inscenizowanych czy lifestylowych. 

W mojej pracy stosuję wysokiej klasy sprzęt fotograficzny i oświetleniowy a także pracuję na profesjonalnym oprogramowaniu graficznym. Dzięki temu masz gwarancje, że otrzymasz usługę wysokiej jakości, która pomoże Ci osiągnąć sukces w sprzedaży. 

Dobre zdjęcia produktowe to inwestycja, która bardzo szybko się zwraca.

Zdjęcia produktowe mogę wykonać w moim studio fotograficznym pod Warszawa ale w razie potrzeby jestem w stanie zabrać ze sobą potrzebny sprzęt by wykonać zlecenie fotograficzne w siedzibie Twojej firmy, magazynie czy w plenerze – posiadam system oświetleniowy z zasilaniem bateryjnym.

Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów Twojego zlecenia