Packshot

Współczesna sprzedaż e-commerce to duża konkurencja i wysokie wymagania odnośnie nie tylko cen ale także i dobrej ekspozycji produktów. 

Każdy sklep potrzebuje odpowiednich fotografii przedstawiających oferowane produkty czy usługi. Podstawą są fotografie typu packshot. Są to zdjęcia przedstawiające produkt dobrze oświetlony na idealnie białym tle. Dobrze wykonane zdjęcia prezentują wszystkie atuty sprzedawanego asortymentu, klient ma okazję dobrze przyjrzeć się produktowi i wielu przypadkach jest w stanie stwierdzić czy produkt spełni jego oczekiwania


Dobra fotografia produktowa zwiększa sprzedaż i zadowolenie klientów a dodatkowo przyczynia się w dużym stopniu do zmniejszenia zwrotów.


Wykonuję profesjonalne fotografie produktowe – packshot

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tego typu fotografii jestem w stanie wykonać dla Państwa zdjęcia produktowe także trudnych produktów takich jak np. biały produkt na idealnie białym tle czy też produkty błyszczące lub szklane. 


Posiadam odpowiednio wyposażone studio fotograficzne z licznymi modyfikatorami światła i akcesoriami, które umożliwiają wykonanie zdjęć w sposób szybki z zachowaniem wysokiej jakości. Produkty, które pozornie wydają się trudne do sfotografowania nie stanowią dla mnie większego problemu. 


Bazując na zdobytym doświadczeniu jestem w stanie tak przygotować studio i oświetlenie by wykonać zlecenie szybko z zachowaniem wysokiej jakości gotowych zdjęć.


Więcej przykładowych realizacji znajdziesz w moim portfolio: Packshot