Ruchome zdjęcia produktowe i animacje

Zdjęcia ruchome

Jest to nowa forma fotografii pozwalająca lepiej zaprezentować produkt. Animacja może przedstawiać obracający się produkt, możliwe jest pokazanie elementów ruchomych w produkcie lub też możliwe jest pokazanie poszczególnych etapów montażu urządzenia.

Dodatkową zaletą tego typu fotografii jest format GIF w jakim zapisywane są ruchome zdjęcia. Jest to jeden z podstawowych formatów zapisu obrazu w internecie, zdjęcia takie są poprawnie prezentowane przez niemal wszystkie przeglądarki internetowe w tym te sprzed kilku lat a także przez przeglądarki w urządzeniach mobilnych.

Pliki GIF to także jeden z nielicznych formatów animacji jakie można zamieszczać na aukcjach allegro!

 

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami w celu poznania oferty dopasowanej dla Twoich potrzeb:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


ruchome zdjęcia

ruchome zdjęcia

ruchome zdjęcia

 

 

 

Możesz dokładnie zaprezentować swoje produkty z każdej strony. Klient nie będzie miał żadnych wątpliwości, dokładnie pozna oferowane przez Ciebie produkty przed kupnem. Ograniczysz ilość pytań od kupujących i zyskasz czas tak potrzebny podczas prowadzenia biznesu!

Klienci będą bardziej zadowoleni z dokonanych transakcji a Ty unikniesz zwrotów towarów wynikających z rozczarowania klienta!

 

 

 

 

 

 

 

Masz także możliwość zaprezentowania wszystkich tych funkcji urządzeń i produktów, które nie są widoczne w normalnym statycznym zdjęciu produktowym.

Łatwo zademonstrujesz zmiany jakie można wprowadzić w produkcie, wszelkie regulacje i ustawienia.

 

 

 

 

 

 

 

Na wykonane animacje możliwe jest nanoszenie dowolnych napisów i grafik.

 

Obecnie tylko niewielka ilość aukcji i sklepów internetowych prezentuje swoje produkty w animowany sposób. Człowiek instynktownie zwraca uwagę na to co się rusza, pozwól się zauważyć w sieci!